KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14046230
nr 1404 6230
Etsning
ÅKE W HANSSON. Signerad, numrerad 93/100, "dockspelaren". Motivet: 32x24cm, yttermått inklusive ram: 56x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:54:24
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Etsning
nr 1404 6230
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 21 juni 2021 |